Nasza wizja, misja i strategia

wizja

wizja

Jesteśmy preferowanym partnerem biznesowym w zakresie zarządzania danymi w przyszłości.

misja

misja

W Grupie Linx dążymy do tego, aby stać się preferowanym partnerem biznesowym naszych klientów poprzez budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Ponadto zajmujemy się ochroną, przechowywaniem, przetwarzaniem i przesyłaniem danych wewnątrz, do i z regionów, w których działamy.

Celem Grupy Linx jest oferowanie unikalnych usług opartych na połączeniu centrów danych i sieci telekomunikacyjnych, obsługiwanych przez profesjonalny zespół ekspertów.

strategia

strategia

  • Zapewnianie najwyżej jakości i najwyższych standardów oraz oferowanie najlepszych rozwiązań w branży.
  • Dostarczanie doskonałych wyników dla klientów i udziałowców.
  • Międzynarodowy zasięg działalności, zaawansowane rozwiązania i wiedza ekspercka przekładają się na liczne korzyści dla naszych partnerów biznesowych.
  • Jesteśmy zorientowani na wyniki.
  • Myślimy i działamy zgodnie z podstawowymi wartościami Grupy Linx.

Podstawowe wartości

Uczciwość

Oddanie idei szczerości

Przykładamy wielką wagę do szczerości, przejrzystości, niezawodności i spójności w naszych działaniach. Podstawą naszej komunikacji i współpracy z partnerami i klientami są szczerość i otwartość.

 

Ukierunkowanie na klienta

Dbanie o satysfakcję klientów

Najważniejsi są nasi klienci. Staramy się być częścią sukcesu naszych klientów, co motywuje nas do ciągłego rozwoju. Projektujemy i tworzymy rozwiązania, które spełniają i przewyższają oczekiwania klientów.


 

Dążenie do doskonałości

Dbanie o wysoką jakość i wartość dodaną usług

We wszystkich naszych działaniach dążymy do zapewnienia jakości i wartości. Ciągle pobudzamy nasze talenty i zwiększamy potencjał, aby osiągać doskonałe wyniki i stale wdrażać innowacyjne rozwiązania. Naszą wspólną pasją są dane i nowoczesna technologia, co wzmacnia naszą motywację do osiągnięcia doskonałości w opracowywaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Jedność zespołu

Zaangażowanie we wspólne cele

Posiadamy międzynarodowy zespół, który łączy lokalną wiedzę z globalnymi standardami. Dzielimy się wiedzą i łączymy wysiłki, aby osiągnąć nasze wspólne cele.

 

 

Nasze wartości

Zostań kolejnym klientem, który skorzysta na wartościach Grupy Linx.