Nasi klienci

Kaspersky

Kaspersky

Firma Kaspersky Lab to największy prywatny dostawca rozwiązań w zakresie zabezpieczeń punktów końcowych.

 

Więcej informacji

TUI

TUI

Firma TUI to największa spółka z branży turystycznej, wypoczynkowej i podróżniczej.

Więcej informacji

RETN

RETN

Firma RETN zajmuje się międzynarodowymi sieciami telekomunikacyjnymi oraz zapewnia łączność między największymi węzłami telekomunikacyjnymi na świecie.

Więcej informacji

LoVo

LoVo

Firma LoVo to polski operator telekomunikacyjny z bogatą ofertą usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych i hurtowych.

Więcej informacji

AVET INS

AVET INS

Firma AVET INS to najstarsze w Polsce biuro konsultacyjne zajmujące się bezpieczeństwem informacji. Zapewnia ono optymalne wsparcie klientom na rynkach europejskich.

 

Więcej informacji

ProFIX Company

ProFIX Company

Firma ProFIX Company to jedno z czołowych przedsiębiorstw informatycznych na Ukrainie. Z opracowywanych i wdrażanych przez nią zaawansowanych rozwiązań informatycznych korzystają banki i instytucje finansowe.

 

Więcej informacji

IBM

IBM

Firma IBM to największy na świecie dostawca usług informatycznych z bogatą ofertą usług technologicznych i konsultacyjnych.

GTS

GTS

Firma GTS to przedsiębiorstwo telekomunikacyjne oraz dostawca usług centrów danych z rozbudowaną siecią światłowodów i centrów danych w Europie Środkowej i Europie Wschodniej.

L’Oreal

L’Oreal

Firma L’Oreal została założona we Francji, a obecnie jest światowym liderem w branży kosmetologicznej oraz posiada swoje biura w ponad 130 krajach.

YOTA Play

YOTA Play

Firma YOTA Play to lider na kształtującym się i szybko rozwijającym rynku wideo na żądanie.

Netia SA

Netia SA

Firma Netia SA to polski operator telekomunikacyjny oraz dostawca usług w zakresie telefonów stacjonarnych i mobilnych, telewizji i internetu. Firma Netia to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

i-Free

i-Free

Firma i-Free to międzynarodowe przedsiębiorstwo inwestujące w innowacje. Jej misją jest opracowywanie i sprzedaż produktów technologii mobilnej na całym świecie.

Estonian Air

Estonian Air

Firma Estonian Air to estoński narodowy przewoźnik z siedzibą w Tallinie.

 

O’KEY

O’KEY

Firma O’KEY to szybko rozwijająca się sieć detaliczna w Rosji — jednym z największych rynków handlu spożywczego w Europie. Firma Exigen to dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Exigen Services

Exigen Services

O'Key is one of the leading Russian retailers and fast growing retail chain in Russia - one of Europe's largest markets in food retailing.


 
CSC Telecom

CSC Telecom

Firma CSC Telecom Network International to estoński dostawca wysokiej jakości usług komunikacyjnych.

UPC

UPC

Firma UPC to paneuropejski dostawca usług telekomunikacyjnych, którego właścicielem jest firma Liberty Global. Dostarcza ona usługi pakietowe w zakresie telewizji kablowej, Internetu i telefonii w kilku krajach w Europie.

Więcej informacji