Łączność
Międzynarodowy dostawca łączności.
Od ponad 15 lat używający własnej infrastruktury sieciowej z wykorzystaniem trudno dostępnych łącz pomiędzy Zachodnią a Centralną i Wschodnią Europą.

Łączność

Dzięki unikalnej strukturze sieci między Europą Zachodnią, Europą Środkową i Europą Wschodnią Grupa Linx oferuje usługi oparte na danych (DWDM/SDH) i strukturze IP w obrębie danego regionu, z i do regionu oraz do członów operatora i przedsiębiorstwa. Nasza wysoko wydajna podwodna sieć światłowodów 120 Gbps umożliwia połączenie Skandynawii, krajów bałtyckich i Rosji. Dodatkowo jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom w zakresie łączności na całym świecie dzięki ponad 20 punktom przyłączeniowym. Urządzenia telekomunikacyjne klientów przechowywane są w całkowicie zabezpieczonym oraz spełniającym wymagane standardy środowisku opartym na technologiach firmy Linxdatacenter. Od 2014 roku Grupa Linx jest obecna w Azji Centralnej oraz zapewnia klientom możliwość transportu i obsługi danych zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

  • EtherLinx Carrier Grade — zarządzana prywatnie usługa typu point-to-point (punkt z punktem) w standardzie Ethernet, która umożliwia bezpieczne połączenie między interfejsem NNI a biurem użytkownika końcowego.
  • EtherLinx 2.0 — ekonomiczny, niezabezpieczony obwód typu point-to-(multi)point (punkt z punktem lub punkt z wieloma punktami) w standardzie Ethernet.
  • MPLS VPN — ekonomiczny sposób na wydajne udostępnianie istotnych z biznesowego punktu widzenia aplikacji w czasie rzeczywistym między biurami firmy za pośrednictwem zabezpieczonego, zarządzanego połączenia typu any-to-any (każdy z każdym).
  • Lambda — usługa zarządzana przez technologię DWDM zapewniająca operatorom niezawodny transport danych typu point-to-point (punkt do punktu) o wysokiej przepustowości.
  • IPL — zarządzana międzynarodowa prywatna usługa typu point-to-point (punkt do punktu) umożliwiająca operatorom i przedsiębiorstwom zwiększenie zasięgu ich bieżących sieci przenoszących dane w czasie rzeczywistym (głos, dane lub materiały wideo).
  • IP Transit — usługa umożliwiająca dostawcom usług internetowych szybki i ekonomiczny dostęp do wszystkich miejsc w Internecie.
  • Virtual PoP — usługa umożliwiająca operatorom utworzenie punktów przyłączeniowych w lokalizacjach znajdujących się poza siecią, aby w sposób szybki, wydajny i bezpieczny rozszerzyć swoje sieci.
  • Internet VPN — usługa umożliwiająca bezpieczne połączenie między wszystkimi miejscami w obrębie wirtualnej sieci prywatnej.
  • TLL-IX — neutralna sieć wymiany danych przez Internet należąca do centrum Linxtelecom w Tallinie (Estonia) utworzona w celu wymiany ruchu IP na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wypróbuj połączenia o wysokiej prędkości w obrębie sieci Grupy Linx