Firma Linx to my

Firma Linx jest międzynarodowym dostawcą centrów danych, usług łączności oraz rozwiązań chmurowych, wyróżniającym się dogłębną wiedzą i silną obecnością regionalną na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, Rosji, krajów WNP, krajów bałtyckich i Skandynawii.

Klienci wybierają nasze usługi z wielu powodów. Należą do nich:

  • zespół doświadczonych specjalistów,
  • innowacyjna technologia,
  • zdobyta na przestrzeni lat wiedza z zakresu usług łączności, administracji sieci i zarządzania centrami danych, 
  • dążenie do zachowania najwyższych standardów integralności.

Niezależenie od tego, czy nasi klienci działają w ramach jednego miasta, całego kraju czy na arenie międzynarodowej, jako firma Linx, umożliwiamy im wymianę, przetwarzanie oraz przechowywanie danych niezbędnych do prowadzenia działalności, a w konsekwencji pozwalając im na uzyskanie większej wydajności oraz obniżenie kosztów wykorzystania danych w kontekście międzynarodowym.

Czy chcesz usprawnić procesy zarządzania danymi w swoim przedsiębiorstwie?

Historia firmy

W ciągu ostatnich 15 lat firma Linx stała się jednym z największych i najważniejszych dostawców usług z zakresu zarządzania danymi w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wartości

Uczciwość. Dążenie do doskonałości. Ukierunkowanie na klienta. Jedność zespołu. To wartości, na których opiera się firma Linx.

Zarząd

Poznaj zespół, który jest siłą napędową firmy Linx.

Nagrody i certyfikaty

Uzyskane przez nas certyfikaty jakości i bezpieczeństwa są dowodem naszego zaangażowania i dbałości o to, aby oferowane przez nas usługi zarządzania danymi i przesyłu danych w sieci były najbardziej niezawodne na rynku.